Nasza firma jest prywatnym biurem geodezyjnym, mającym siedzibę w Ostrzeszowie.

Jesteśmy przedsiębiorstwem geodezyjnym działającym od 1994 roku przede wszystkim na terenie województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego i łódzkiego.

Naszą firmę tworzy grupa kompetentnych i doświadczonych inżynierów geodetów, traktujący każdego Klienta indywidualnie.

Odpowiednie wykształcenie i wieloletnia praktyka w zawodzie gwarantują wykonanie każdego zlecenia na najwyższym poziomie. Jesteśmy zespołem, który dostosowuje swoje działania do zmian zachodzących w geodezji. Stosujemy nowoczesne techniki pomiarowe. Oferowane przez nas usługi zadowolą nie tylko klientów indywidualnych, ale również większe podmioty gospodarcze.

Firma dysponuje nowoczesnym sprzętem pomiarowym firm: Topcon, Nikon, Leica i Sokkia - pozwalającym na wykonanie pomiarów w technice tradycyjnych pomiarów tachimetrycznych i niwelacyjnych jak i przy wykorzystaniu nowoczesnej techniki pomiarów wykorzystujących metody satelitarne odbiornikiem GPS.

Wykonujemy głównie: mapy do celów projektowych zarówno dla klientów indywidualnych jak i podkłady pod wielkoobszarowe inwestycje, podziały nieruchomości, połączenia i rozgraniczenia działek, mapy numeryczne, inwentaryzacje powykonawcze urządzeń podziemnych i budynków, a także różnorodne, czasami nietypowe pomiary w zakresie geodezji inżynieryjnej.

Firma dysponuje sprzętem elektronicznym firm: Topcon, Nikon, Leica, Sokkia - pozwalającym na wykonanie pomiarów szybko i z bardzo dużą dokładnością.

Do codziennej pracy używamy oprogramowania geodezyjnego C-GEO w wersji 8.2, a także AutoCAD Land Desktop do tworzenia map numerycznych w formacje dwg.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową  ofertą usług geodezyjno-kartograficznych.

 

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.